Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Газета “Народна воля” відсвяткувала 25 років від дня виходу першого номеру

  

  
8 червня 2015 року в міській бібліотеці для юнацтва відбулось святкування     25-ї річниці від дня виходу першого номеру газети «Народна воля». Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз,голова районної ради Василь Попович, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук,  заступник міського голови Василь Василенко та  колеги журналісти з області та району привітали колектив газети, вручили подарунки та квіти.
  
   У своєму виступі Олександр Кеніз побажав трудовому колективу газети міцного здоров’я і життєвих гараздів, віри й оптимізму, гострого і вмілого пера, наполегливості у відстоюванні високих принципів журналістської професії, наснаги для втілення нових творчих задумів.
   Також керівництво району вручили колективу газети спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради за багаторічну, сумлінну працю, професіоналізм в роботі та з нагоди 25-ої річниці від дня виходу першого номера газети «Народна воля».
  
    Нині газета під керівництвом Івана Гриджука веде систематичну і послідовну творчу роботу з висвітлення діяльності органів влади та місцевого самоврядування, а також трудових колективів, їх здобутків і проблем, широко відображає багатогранне життя району, його людей, інформує про події в районі та країні. Цей ювілей вже став історією, але він  – не підбиття підсумків. Це просто ще одна святкова дата, яких ще буде багато на творчому буденному шляху.
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *