Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч бійців АТО в Надвірнянському центрі зайнятості


В Надвірнянському районному центрі зайнятості 04 червня 2015 року відбулась зустріч бійців АТО, які перебувають на обліку, з фахівцями Івано-Франківського обласного  та районного центрів зайнятості.


В Надвірнянському районному центрі зайнятості 04 червня 2015 року відбулась зустріч бійців АТО, які перебувають на обліку, з фахівцями Івано-Франківського обласного  та районного центрів зайнятості.
Директор Надвірнянського центру зайнятості Володимир Петрішак розпочав захід словами: «Те, що в країні війна, –наша спільна біль і проблема, і кожен із солдат –це наш близький родич, для якого є особливе місце у великій родині. Хлопці, що захищали територіальну цілісність та суверенітет України, мають повертатися до життя, зміцнитись фізично і духовно, стати активними і задіяними у професійній сфері. І кожен з нас, працівник служби зайнятості, в міру своїх можливостей і компетенції має долучитися і вкласти свою лепту  – допомогти працевлаштуватись».Володимир Васильович також нагадав присутнім бійцям про створення Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей в м.Івано-Франківську.
 На даному заході була присутня провідний фахівець відділу організації  профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталія Мельницька. Вона детально розповіла про послуги служби зайнятості, у тому числі про можливості працевлаштування. Зацікавленість та обговорення викликала інформація щодо активних програм зайнятості: можливість започаткування власної справи, здобуття професії чи підвищення кваліфікації.
Ірина Ткач — начальник відділу взаємодії з роботодавцями ознайомила запрошених з ситуацією на місцевому ринку праці. Центром зайнятості налагоджено тісну співправцю з роботодавцями району,перед якими поставленоособливе питання  – допомогти  працевлаштуватись воїнам АТО!  
Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук звернулась до бійців зі словами: « Служба зайнятості готова підтримати Вас в проблемних питаннях, надати психологічну підтримку. Головне,  щоб Ви не тільки жили  спогадами про пережиті події на лінії фронту – а якнайшвидше  повертались до мирного життя.»
Бійці АТО подякували присутнім за теплу зустріч, яка була цікавою та корисною. В свою чергу фахівці служби зайнятості висловили слова вдячності за мужність і героїзм – під кулями захищати нашу Україну та  побажали бійцям міцного здоров`я, незламного духу патріотизму та мирного неба над головою!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *