Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Гексахлорбензол вивезено з території Прикарпаття у повному обсязі

 

news-image

 

news-image
8 тисяч тонн гексахлорбензолу загалом було вивезено торік з полігону токсичних відходів ТОВ «Оріана – Галев», що у Калуському районі.

Таку інформацію було озвучено сьогодні на засіданні Міжвідомчої комісії з комплексного розв’язання екологічних проблем, що виникли у зоні впливу Домбровського кар’єру, яке відбувалося на базі Івано-Франківської облдержадміністрації за участю Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова.

Як було зазначено, станом на сьогоднішній день весь обсяг небезпечних відходів, який планувалося забрати з полігону, вже вивезено. Наразі проводяться дослідження, які мають підтвердити ці твердження. «Інститутом геохімії на полігоні відібрано 14 проб і відправлено на дослідження, результати яких будуть у січні – на початку лютого, – повідомив з даного приводу начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимир Стебницький. – Науковий звіт буде у першому кварталі 2014 року».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *