Привітали ювіляра з столітнім ювілеєм
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/01/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7-100-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC-%D1%8E%D0%B2%D1%96%D0%BB%D0%B5%D1%94%D0%BC-023.jpg)
Жителю Надвірнянського району з с. Саджавка – Стасюк Степану Івановичу виповнилося 100 років. Учасник війни, був вивезений до Німеччини, де працював на шахтах. В подальшому працював секретарем сільської ради, бригадиром колгоспної бригади, брав активну участь в художній самодіяльності. Ювіляра привітати приїхала делегація в складі голови районної державної адміністрації Юрія Касіянчука, начальника управління соціального захисту населення РДА Андрія Креховецького, заступника керівника апарату- начальника інформаційно-аналітичного відділу райдержадміністрації Тараса Дем’янчука, представників сільської ради с. Саджавка та кореспондентів районних засобів масової інформації. Від імені Президента України Віктора Януковича, гості вручили ювіляру вітання та подарунки. В гості до Степана Івановича завітала його багаточисельна родина.
Також Степен Івановичотримає від управління соціального захисту населення Надвірнянської райдержадміністрації ще один подарунок – 1000 гривень.![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/01/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7-100-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC-%D1%8E%D0%B2%D1%96%D0%BB%D0%B5%D1%94%D0%BC-018.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/01/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7-100-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC-%D1%8E%D0%B2%D1%96%D0%BB%D0%B5%D1%94%D0%BC-023.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/01/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7-100-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC-%D1%8E%D0%B2%D1%96%D0%BB%D0%B5%D1%94%D0%BC-012.jpg)
Також Степен Івановичотримає від управління соціального захисту населення Надвірнянської райдержадміністрації ще один подарунок – 1000 гривень.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/01/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7-100-%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BC-%D1%8E%D0%B2%D1%96%D0%BB%D0%B5%D1%94%D0%BC-018.jpg)
0 Коментарі