Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ГЕНДЕРНІ АСПЕКТИ У ПОШУКУ РОБОТИ


 


 
Становище жінки на ринку праці складне й уразливе. Залишаються нерівні можливості жінок під час прийняття на роботу, перспектив професійного зростання та просування по службі. Безробітними частіше стають жінки, їх першими звільняють з роботи. З метою успішної самопрезентації у здійсненні першого кроку в пошуку роботи та піднятті власної самооцінки, 1 квітня в Надвірнянському районному центрі зайнятості проведено захід з гендерних аспектів у пошуку роботи, в якому взяли участь 13 осіб.
Сьогодні відбувається своєрідна еволюція ролі жінки в суспільстві. Її більше не задовольняє традиційна роль домогосподарки, і вона прагне стати матеріально незалежною від чоловіка, відкриває свою власну справу або будує кар'єру і досягає успіху.
Мета зустрічі – допомогти безробітним у покращенні власного становища у сфері зайнятості та ознайомлення їх з додатковими соціальними гарантіями.
Семінар проходив у невимушеній атмосфері. Учасники зустрічі обговорили питання: «Як захистити себе у сфері праці», «Робота людини за кордоном: ризики сьогодення», «Особливості працевлаштування жінок на новостворені робочі місця».
«В умовах безробіття Ви повинні мати перевагу порівняно з іншими кандидатами», – звернулась до присутніх провідний спеціаліст з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк.
«Ні для кого не секрет, що будь-яка економічна нестабільність позначається, насамперед, на жінках» – вела бесіду з присутніми фахівець. З цього приводу безробітні жінки жваво обговорювали болючі проблеми невлаштованості у соціумі, де праця домогосподарки не шанується та не оплачується, тому представниці прекрасної статі прагнуть не лише роботи, а й професійної самореалізації, маючи на це моральне право й законні підстави.
Учасники семінару активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.
 
Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *