Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Геннадій Зубко: Розвиток України можливий в результаті підвищення відповідальності та передачі повноважень представникам органів місцевого самоврядування

Одне з основних завдань, на якому сьогодні акцентують увагу президент і уряд – проведення реформи органів місцевого самоврядування, внаслідок чого стануть можливими децентралізація влади, фінансових ресурсів, посилення ролі громад у вирішенні питань життєдіяльності територій, наголосив, представляючи голову облдержадміністрації Олега Гончарука, перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко.

«Усвідомлюємо, що розвиток України можливий в результаті підвищення відповідальності та передачі повноважень представникам органів місцевого самоврядування, – підкреслив посадовець. – Дуже хотілося, щоб після переобрання новий склад парламенту прийняв Конституцію, за якою голова обласної державної адміністрації не буде призначатися, а обиратиметься обласною радою».

Необхідність у таких змінах, за словами Геннадія Зубка, довела нинішня ситуація, коли в умовах російської агресії на місцях у зоні бойових дій залишились і відповідально працюють саме ті керівники, яких обирали громади, – міські, сільські та селищні голови.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *