Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: «Моє головне завдання – досягнення ефективного результату, якісних зрушень та висхідного розвитку області»

11 вересня в залі засідань обласної державної адміністрації за участі першого заступника Глави Адміністрації Президента України Геннадія Зубка відбулося офіційне представлення новопризначеного голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука.

11 вересня в залі засідань обласної державної адміністрації за участі першого заступника Глави Адміністрації Президента України Геннадія Зубка відбулося офіційне представлення новопризначеного голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука.

Як відзначив у своєму виступі Олег Романович, його головне завдання на посаді – досягнення ефективного результату, якісних зрушень та висхідного розвитку області. Основа для цього – рішучі, швидкі, чіткі та прозорі управлінські дії.

«Я маю чіткий план і спрямовуватиму на його виконання усі свої зусилля. Хочу досягти реального результату, прагнутиму, щоби після нашої роботи слово держслужбовець викликало у громадськості, в першу чергу, повагу та розуміння – це основа будь-якої демократичної держави. Вступаючи на посаду, прекрасно усвідомлюю всю міру відповідальності, усвідомлюю, що в країні сьогодні війна, усвідомлюю, в якому стані знаходиться економіка, розумію, що діяти необхідно рішуче і швидко», – наголосив Олег Гончарук.

За словами голови ОДА, суспільство сьогодні повинно бути як ніколи згуртованим, навести порядок у першу чергу між собою й мобілізувавши ресурси дати рішучу відсіч агресору.

«Хто хоче щось зробити, шукає шляхи до вирішення поставлених завдань, а хто не хоче – шукає причини», – резюмував Олег Гончарук, зауваживши, що саме таким принципом послуговується у житті й вимагатиме цього ж від підлеглих.

Підтримувати добрі починання керівника виконавчої влади краю та надати йому необхідний кредит довіри – таке прохання адресував прикарпатцям, представляючи голову облдержадміністрації, перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко.

«Івано-Франківська область сьогодні є дуже перспективною та стає важливим фактором в економіці України, – наголосив посадовець. – І з приводу тих угод, які укладені щодо видобутку сланцевого газу, переробки деревини на території Івано-Франківської області, і доріг, які дозволять побудувати нормальні комунікації».

Основою ж вирішення цих та інших важливих для розбудови області питань, за словами Геннадія Зубка, повинен стати добре налагоджений діалог та ефективна взаємодія голови облдержадміністрації з представниками громадськості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *