Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Геннадій Зубко: Військова агресія закінчиться тоді, коли ми продемонструємо незворотність реформ

Успішна реалізація реформ допоможе зупинити збройний конфлікт на Сході України та досягти довгоочікуваного миру. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко у ході зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Саймоном Смітом 16 лютого.

Як зазначив Геннадій Зубко, бойові дії на Сході серйозно ускладнюють процес впровадження якісних змін в Україні. Але це не може стати причиною, щоб цю роботу успішно завершити, підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

«Військова агресія закінчиться тоді, коли ми продемонструємо незворотність реформ. Змінивши радянську систему управління, викорінивши корупцію,  забезпечивши справедливе правосуддя і поставивши в центр уваги людину і її інтереси – тільки так ми зможемо протистояти зовнішній агресії. І ми дуже цінуємо підтримку в цьому наших європейських партнерів, зокрема Великої Британії, яка надає Україні всебічну підтримку», – сказав Віце-прем’єр-міністр.

Крім того, Геннадій Зубко заявив, що одним з кроків на шляху до реалізації реформи має стати внесення змін до Конституції України. Згідно меморандуму, підписаного між Урядами Польщі та України, в Мінрегіоні почала працювати Експертна група.

«Децентралізація в країні буде проведена і регіони отримають повноваження, реалізація яких дозволить їм повноцінно розвиватися. Зроблено в цьому напрямку немало, але ще більше необхідно зробити. Ми сподіваємося на внесення змін до Конституції України в тих часових рамках, які дозволять провести місцеві вибори восени цього року вже на новій законодавчій основі», – сказав Геннадій Зубко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *