Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося засідання з питань оборони району

       

       
16 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький провів засідання ради оборони району. Участь у роботі засідання  взяв керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ігор Середюк. 
Володимир Ярмошук, т.в.о. військового комісара об’єднаного Надвірнянсько-Богородчанського військового комісаріату інформував про загальну ситуацію по  виконанню мобілізаційних завдань першої черги четвертої хвилі часткової мобілізації на території району. Розповів про завдання другої черги четвертої хвилі часткової мобілізації, яка розпочнеться 27-28 лютого і завершиться 17 квітня. Також зауважив на тому, що потрібно продовжувати працювати з керівниками підприємств, установ та організацій району, щодо оповіщення військовозобов’язаних.    
     «Потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед населення, а також виконувати свої посадові обов’язки. Адже у Законі України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” чітко передбачено, що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування організовують своєчасне оповіщення та прибуття громадян до військкоматів. Не потрібні пояснення про відсутність призваних громадяни. Потрібні протоколи або довідки, згідно яких буде визначатися міра покарання тих, хто відмовився від отримання повісток», – наголосив Володимир Ярмошук.
         Підбиваючи підсумки засідання,Андрій Крицький доручив затвердити список відповідальних працівників райдержадміністрації за населеними пунктами району, для подальшого контролю за проведенням мобілізації.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *