Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ХХ сесія Надвірнянської районної ради

ХХ сесія Надвірнянської районної ради відбулася 21 червня в Надвірній. Депутати розглянули важливі питання життєдіяльності району.

Засідання розпочалось з приємного, з нагоди 100 – річчя Державної служби в Україні 26 надвірнянських держслужбовців нагородили відзнаками за заслуги перед Надвірнянщиною, почесними грамотами облдержадміністрації, подяками та грамотами.
З вітальними словами до присутніх звернулися керівники району та висловили найщиріші слова подяки державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку району, побажали, щоб їх дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру людей.

На засідання завітали і пластуни, які в свою чергу висловили вдячність районній, міській владі і керівникам структурних підрозділів РДА, рятувальникам, поліції, медикам у постійній підтримці проведення пластунських заходів та території району. Потім депутати перейшли до порядку денного, озвучили та затвердили запити і звернення. В основному ці документи стосувалися соціальної сфери, а це ремонт доріг, мостів, створення зупинок, відновлення тротуарів, встановлення дорожніх знаків. Акцентували районні обранці свою увагу і на низьких відсотках податків, які надходять у сільські та селищні ради від гірничовидобувних підприємств.
На засіданні було затверджено зміни до районного бюджету на 2018 рік. Обговорено про підготовку до нового опалювального сезону. Зокрема, депутати звернули увагу на будівництво автономної котельні для обігріву Надвірняньких ЗОШ №1, №2 та центру дитячої творчості.
Черговий раз на сесії піднімалось питання поводження з твердими побутовими відходами. Ця проблема для району є болючою. На сьогодні у владі розглядають три земельні ділянки, де б міг розміститися завод із захоронення ТПВ чи сортувальна лінія.

Багато часу районні обранці витратили на обговорення питання жахливого стану доріг. До найвищих державних інституцій було підтримано відповідне звернення. У районі не залишилося доріг, які б не потребували ремонту. Згадали депутати і про аварійних стан мостів.
На сьогодні по району підписано 16246 декларацій пацієнта з лікарем. Це, за словами головного лікаря ЦРЛ Сергія Ємельянчука, не поганий старт. У Надвірній створено комунальне підприємство “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги”. На сесії депутати призначили на посаду директора цієї структури Емілію Сем’янів.

Також депутати підтримали заяву колеги про дострокове припинення повноважень депутата районної ради. Припинив свою депутатську діяльність Володимир Кухарчук, обраний за списком політичної партії ВО “Батьківщина”.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *