Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітання Олександра Кеніза з нагоди Дня державної служби України

Шановні колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби! Ви заслуговуєте на особливу повагу. Адже, усвідомлюючи свою високу відповідальність, заприсяглися служити на благо своєї держави та народу, а також забезпечувати результативну та стабільну роботу органів державної влади…

2018 рік є знаковим і особливо важливим для державної служби України і для кожного із нас. 100 років тому вперше в історії України на законодавчому рівні запровадили інститут державної служби як фундаментальну засаду національної державності.

Кожний з Вас виступає єднальною ланкою між народом і владою, знає його проблеми та шукає шляхи їх вирішення. Своїм прикладом відданої праці Ви як служителі народу доводите, що влада створює усі умови задля поліпшення життя українців. Сьогодні цей шлях пролягає через реформування системи управління, що забезпечує прозорість у прийнятті владних рішень та доступність народу до влади.

Бажаю всім державним службовцям Надвірнянщини професійного зростання, добробуту, міцного здоров’я! Нехай кожен день життя буде сповненим оптимізму та любові, які допомагатимуть у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку перед нашою країною!

Слава Україні!

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                      Олександр Кеніз

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *