Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Глава Уряду пропонує запровадити широку медійну програму для роз’яснення реформ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує запровадити на телеканалах широку медійну програму для роз’яснення реформ в країні. Про це він сказав на засіданні Національної ради реформ у понеділок, 2 лютого.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує запровадити на телеканалах широку медійну програму для роз’яснення реформ в країні. Про це він сказав на засіданні Національної ради реформ у понеділок, 2 лютого.

Арсеній Яценюк наголосив  на необхідності проводити «серйозну і змістовну дискусію з приводу того, що таке реформи: в енергетиці, у правоохоронній системі, судовій системі, в державній владі, що таке децентралізація».

Він навів приклад децентралізації, за проведення якої виступала влада на місцях: «Вони отримали реальні важелі впливу, в тому числі й право запровадження і збору додаткових податків, які йдуть не в Київ, а на районну школу, міську лікарню, місцеву дорогу. Але треба працювати з територіальною громадою, щоби зібрати ці кошти і їх використати». Проте, за його словами, дехто вважав, що децентралізація це «дайте нам грошей побільше, а ми їх децентралізовано, без вказівки з Києва, знаємо, як потратити».

«Не так проводилася децентралізація, в тому числі й в Польщі», – додав він.

Глава Уряду запропонував звернутися до власників всіх телеканалів України з тим, аби запровадити освітню програму щодо реформ: «Наприклад, на кожному каналі на 30 хвилин хоча би раз на тиждень запросити профільного Міністра, профільного керівника парламентського комітету . Суто фахова дискусія, де кожен профільний Міністр по своєму напрямку разом із керівником комітету і експертами, журналістами, фахівцями в тій чи іншій галузі проведе спокійну і зважену розмову».

Арсеній Яценюк звернувся до присутніх підтримати ініціативу щодо запровадження широкої медійної програми «про те, що таке реформи в України і що треба робити»: «Щоби посадова особа, яка відповідальна за свій напрямок, пояснювала українцям зміст, цілі реформ, коли і що і як буде досягнуто».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *