Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Першу групу військовозобов’язаних відправили у навчальний центр


20 січня в Україні розпочалася четверта хвиля мобілізації про деталі якої неодноразово розповідав районний військовий комісар Володимир Ярмошук.


20 січня в Україні розпочалася четверта хвиля мобілізації про деталі якої неодноразово розповідав районний військовий комісар Володимир Ярмошук.
Сьогодні перша група мобілізованих з Надвірнянського району, у складі 36 чоловік була відправлена  у 184-ий військовий навчальний центр, що в с. Старичі Львівської області.
     Провести наших захисників прийшли рідні та близькі, а також представники влади: керівник апарату районної державної адміністрації Микола Кравчук, заступник голови районної ради Іван Степник, міський голова Зіновій Андрійович. Вони подякували чоловікам за готовність гідно виконувати свій обов’язок, захищати державу та побажали їм у повному складі, з перемогою, повернутися додому.

Поблагословити і помолитися за військовозобов’язаних прийшли священики. Близькі відпускали чоловіків зі сльозами на очах, просили берегти себе та як найшвидше повертатися додому.

Усі мобілізовані отримають повне забезпечення. Тобто у навчальних центрах військовозобов’язані будуть забезпечені харчуванням, комплектами спецодягу та взуття, а також банківськими картками, за якими вони зможуть отримувати заробітну плату. Навчання триватиме 25 діб. Після цього вони пройдуть бойове злагодження у складі підрозділів та після забезпечення необхідним оснащенням, будуть відправлені на виконання бойових завдань на схід України. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *