Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Готуємося зустріти Різдво з дітьми Донецької області

    25 грудня 2014 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Крицького відбулася нарада з питань організації прийому та розміщення дітей, які прибувають з східних областей України  на різдвяні свята за участю начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників установ, голів сільських,  селищних рад,  представників громадських організацій,  духовенства району.
     На нараді  обговорили можливості прийому,  розселення та організації культурних заходів для дітей. Головам сільських, селищних рад доручили визначити місця розселення. Представникам місцевої влади спільно з громадськими організаціями – розробити програму, в якій буде враховано пізнавальні та культурно-мистецькі дитячі заходи. На нараді було наголошено про те, що велику увагу необхідно приділити ознайомленню дітей зі справжньою історією України та патріотичному вихованню.
    Повідомляємо, що понад сотню дітей та вчителів з Донецької області перебуватимуть у Надвірянському  районі з 2 до 9 січня. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *