Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Євген Фербей: Створюючи належні умови для підготовки робітничих кадрів, можна забезпечити потребу ринку праці у виробничих професіях

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей та народний депутат України Едуард Прощук побували у загальноосвітніх закладах міста Калуш. Зокрема, відвідали вище професійне училище № 7 та Калуський ліцей № 10 Калуської міської ради.

Зазначимо, що вище професійне училище № 7 є єдиним в Україні, на базі якого створені і функціонують 5 навчально-практичних центрів. У грудні 2018 року тут відкрито навчально-практичний центр зварювальних технологій «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник». Цьогоріч за рахунок освітньої субвенції заклад оснащено комплектом STEM-лабораторії та обладнанням для навчального кабінету географії, загальною вартістю 2 503,4 тис. гривень. Це дасть можливість створити STEM-простір, забезпечений сучасним обладнанням для програмування, комп’ютерного та автомоделювання. Використовуючи ІТ-технології, учні зможуть освоювати фрезерні та лазерні технології, проводити кліматичні, астрономічні, біологічні спостереження, опрацювати їх результати, займатися конструюванням.

За словами Євгена Фербея, на сьогодні в училищі створені всі необхідні умови для підготовки висококваліфікованих робітників виробничих професій.

«В умовах сьогодення виробничі професії перебувають у десятці найбільш затребуваних професій, – розповів Євген Фербей. – На ринку праці не вистачає висококваліфікованих електриків, зварювальників. Переконаний, що створюючи належні умови для підготовки робітничих кадрів, можна забезпечити потребу ринку праці у виробничих професіях».

Перебуваючи на Калущині, Євген Фербей, спільно з нароодним депутатом України Едуардом Прощуком та головою Калуської райдержадміністрації Жанною Табанець вручив державну нагороду «Заслужений донор України» Івану Шийку, який уже майже 40 років здає кров для закладів охорони здоров’я Калущини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *