Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Із турботою про соціальний захист людей з інвалідністю

27 листопада, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, а Генеральна Асамблея ООН проголосила про щорічне відзначення його 3 грудня, відбулася зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук з працівниками обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Розмова йшла про виконання законодавчо визначеної підтримки людей з інвалідністю щодо їх соціальної, медичної, фізкультурно-спортивної, трудової та професійної реабілітації.

Директор обласного відділення Василь Жураківський проінформував, що поряд із конкретними позитивними досягненнями в роботі працівників, звичайно, є питання, які ще не вирішені. З об’єктивних причин не повною мірою розв’язані проблеми професійної реабілітації та зайнятості людей з інвалідністю, забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням, спеціальними автомобілями тощо. І це залишається найважливішим пріоритетом в роботі, як і поліпшення медичного та соціального обслуговування, залучення до всіх сфер життя людей з інвалідністю. Крім цього, він запевнив, що з такими партнерами як громадські організації людей з інвалідністю та органами місцевого самоврядування у подальшому можна буде покращити соціальний захист людей з інвалідністю в нашій області.

За словами Світлани Онищук, дуже важливим є те, щоб упродовж року люди з інвалідністю відчували себе рівними серед здорових співгромадян, а  відділення фонду як бюджетна неприбуткова державна установа успішно реалізовувала в рамках визначених повноважень заходи обласних програм соціального захисту людей з інвалідністю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *