Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Івано-Франківщині обговорили досвіди просування спадщини

У рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020» Сучавський університет «Штефана чел Маре» (USV) та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) реалізовують проєкт «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України».

Заходами проєкту, зокрема, передбачено проведення низки навчальних заходів для фахівців з туризму, спрямованих на висвітлення туристичного потенціалу зазначених територій та його особливостей.

Програма навчальних заходів розпочалася тренінгом, який відбувався дистанційно упровдовж 24-26 листопада.

Із вітальними словами до учасників звернулися перший проректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олег Мандрик, завідувачка кафедри туризму ІФНТУНГ Людмила Архипова, голова туристичної ради Івано-Франківської області Андрій Матійчик.

До участі у тренінгу було запрошено у якості спікерів начальника відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталія Передерка, директорку туристичної фірми «Надія» (м. Івано-Франківськ) Мирославу Нодь, викладачку Сучавського університету «Штефана чел Маре» Кармен Часовскі.

Спікери презентували стратегії та інструменти для просування об’єктів історико-культурної спадщини транскордонного регіону, досвід співпраці влади і бізнесу у сфері маркетингу дестинацій, популяризації об’єктів історико-культурної спадщини через розробку туристичних продуктів.

Навчальна програма протягом 24-25 листопада була поєднана із засіданням туристичної ради Івано-Франківської області. Віталій Передерко презентував результати роботи влади у сфері туризму у 2020 році і нову програму розвитку туризму області на 2021 рік та відповідні напрями потенційної співпраці влади і бізнесу з метою її результативного виконання.

Також було обговорено ініціативи суб’єктів туристичної діяльності щодо змін законодавства у сфері регулювання туризму, зокрема проект оновленого закону України «Про туризм» народного депутата України Д. Нальотова, і пропозиції компенсацій втрат бізнесу через запровадження карантину.

На переконання організаторів тренінгу, отримана слухачами інформація сприятиме транскордонному співробітництву фахівців з туризму, ознайомленню з новим досвідом щодо популяризації об’єктів історико-культурної спадщини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *