Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Як здобути офіцерське звання за один рік

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного стартує безпрецедентний пілотний проект з підготовки кваліфікованих офіцерських кадрів для ЗС України за один рік – «Лідерські курси».
Вимоги до кандидатів на навчання: громадяни України (військовослужбовці строкової чи служби за контрактом, цивільні особи) віком до 40 років, наявність вищої освіти не нижче освітнього ступеню «бакалавр», придатність до військової служби за станом здоров’я, бажання поповнити офіцерський корпус українського війська.

При зарахуванні на навчання слухачі підписують контракт зі Збройними силами України та отримують грошове забезпечення від 7 тис. грн на місяць, інші види забезпечення, а також користуються усіма соціальним гарантіями, які передбачені для військовослужбовців за контрактом.

Термін навчання – 12 місяців, по завершенні якого та за умов успішного складання іспитів усі випускники курсів отримають кваліфікацію «офіцер управління тактичного рівня», військове звання «молодший лейтенант» та гарантовано будуть призначені для подальшого проходження служби на посадах офіцерського складу в ЗС України.

Відбір кандидатів на навчання розпочинається з 23 липня 2018 року.

За довідковою інформацією звертатись:

за номером телефону +38(098)9450129

на електронну адресу: asvpress@gmail.com,

повідомленням на адресу офіційної сторінки Академії в мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/asvpress/).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *