Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме»

У Надвірнянській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості систематично проходять семінари з техніки пошуки роботи, які допомагають безробітним активізувати власні зусилля щодо самостійних дій з приводу працевлаштування. 31липня 2018 року вкотре відбувся семінар на тему “Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме”.
Розпочала захід Калинюк Марія Миколаївна – головний державний інспектор сектору з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області, яка наголосила, що нелегальне працевлаштування без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на майбутнє людини. Так, погоджуючись на нелегальну роботу, найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності.
Продовжила семінар Ірина Кисляк – фахівець з профорієнтації ІІ категорії відділу надання соціальних послуг, яка розповіла що зараз на ринку праці є гостра конкуренція між претендентами на вакантні місця, і в цій боротьбі перемагають не тільки більш кваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли вдало представити свої переваги на етапі відбору претендентів на робоче місце. Тому вдало складене резюме – кращий спосіб самопрезентації шукача роботи, яке служить основою для запрошення на співбесіду.
Учасники семінару ознайомили з основними вимогами написання резюме, його видами та структурою. Безробітні аналізували типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме, в якому зазначали свій досвід, навички, інтереси та вміння. А також фахівець представила нову форму повідомлення про себе та свої професійні здібності – відеорезюме, яке допоможе підвищити шанси на ринку праці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *