Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Якісна організація системи енергоменеджменту – запорука розвитку об’єднаних територіальних громад

На цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей. За його словами, ефективне споживання та використання енергії є питанням стратегічного розвитку в ОТГ. Системні перетворення, які нині відбувається в цій галузі, мають на меті, з одного боку, зменшити енергоспоживання у громадах, а з іншого – надати високий економічний ефект.
«При якісній та збалансованій діяльності в енергетичній сфері – з’являються можливості приймати ефективні рішення, розробляти енергетичні бюджети в ОТГ, планувати нові енергозберігаючі заходи, а також впроваджувати системи та засоби контролю», – сказав він, додаючи, що при ефективній організації енергоменджменту створюються можливості і для залучення інвестицій.

Говорячи про важливість формування ефективної політики тергромад в енергосфері, експерт повідомив, що Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочато серію навчань в територіальних громадах. Для проведення тренінгів запросили фахівців з Енергетичного інституту Івано-Франківського національно-технічного університету нафти і газу.

«До кінця вересня плануємо провести тренінги у всіх ОТГ області. Слухачів навчатимуть використовувати інструменти енергетичного менеджменту, здійснювати ефективне управління енергоспоживанням, покращувати роботу енергосистем тощо», — сказав він.

Окрім того, Максим Чопей додав, що нині спеціалізовані тренінги з енергоменеджменту провели представників трьох ОТГ – Переріслянської, Матеївецької, Печеніжинської.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *