Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підготовка до старту «Нової української школи»

Під головуванням віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка відбулася селекторна нарада з актуальних питань впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».
Участь у нараді взяли міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович та директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич.

На нараді йшлося про оснащення початкових класів меблями, комп’ютерним, мультимедійним обладнанням та дидактичними матеріалами для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

В’ячеслав Кириленко зазначив, що проект «Нова українська школа» є серед пріоритетів Уряду та 1 вересня – початок її впровадження, і тому дуже важливо вчасно доставити до шкіл нове обладнання та підручники.

Також на селекторній нараді заслухали питання забезпеченості видатками на оплату праці працівникам в освітній галузі.

«Ми працюємо над проблемою, яка склалась із виплати заробітної плати у межах освітньої субвенції області. Цьогоріч ми звернулися до Міністерства освіти і науки України щодо додаткового виділення коштів освітньої субвенції для районів, міст обласного значення та ОТГ. В області додатково виділено більше 34 млн гривень з місцевих бюджетів на покриття видатків по заробітній платі», – зазначив Ігор Пасічняк.

Як зауважив посадовець: «Понад 25 млн грн залишків освітньої субвенції 2017 року було спрямовано для виплати заробітної плати. Загалом, з початку 2018 року за сприяння Уряду та місцевих бюджетів ми залучили задля вирішення проблемних питань з виплати заробітної плати педагогічним працівникам майже 70 млн гривень».

За результатами селекторної наради, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко дав доручення вжити необхідних заходів щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів освіти, забезпечення вчасного і сумлінного виконання договорів, укладених на місцях щодо поставок навчальним закладам шкільних меблів, комп’ютерного мультимедійного та іншого обладнання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *