Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Карпатська Україна: 76-та річниця

 

 

З метою належного вшанування пам’яті героїв Карпатської України в юнацькій бібліотеці-філії відбулася історична година для школярів.       
В історичній довідці про Карпатську Україну ведучої Галини Чуревич, зокрема було сказано: значення Акту проголошення Карпатської України дуже велике. Акт не лише відіграв неабияку роль у процесі консолідації українців у розшматованій державі, становленні самосвідомості всієї нації, а й став однією зі сходинок на шляху до цілковитої незалежності нашої Батьківщини.  

Запрошені на історичну годину учні надвірнянських шкіл з великим інтересом переглянули фільм про Карпатську Україну і прослухали історичну довідку, а також – поезію визвольних часів і авторську пісню соліста Віктора Чудновського «Україна – це ми».
Наші бібліотеки нині не тільки книгозбірні і місця проведення заходів, але й зокрема, як зазначила заступник начальника відділу культури райдержадміністрації Ольга Багрійчук – у юнацькій бібліотеці ведеться велика волонтерська робота «Допоможи українській армії».  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *