Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проведено нараду з питань відновлення та ремонту доріг

   

   
      24 березня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Крицького, за участі міського голови Зіновія Андрійовича, заступника керівника апарату районної ради Ігоря Писклинця і начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василя Уніята відбулася нарада з питань ремонту  доріг Надвірнянщини у 2015 році. Унараді взяли участь начальник філії «Надвірнянський Райавтодор»Віктор Зінкевич,  керівники Надвірнянського та Делятинського лісгоспів, філії «Нерудник» ПАТ «Івано- Франківськцемент», ТзДВ «Надвірнянський кар’єр Карпати» та НГВУ «Надвірнанафтогаз».
  Розпочинаючи нараду, Андрій Крицький відзначив: «Є численні звернення жителів населених пунктів та перевізників, які відмовляються від перевезення пасажирів, мотивуючи це вкрай незадовільним станом доріг. Найбільше таких звернень надходить з сіл Зелена, Бистриця, Молодків, Битків, Верхній Майдан. Враховуючи мізерне фінансування з Державного бюджету, нам треба спільно з великими підприємствами прикласти максимум зусиль для відновлення найскладніших ділянок доріг».
   Під час наради обговорені питання щодо пошуку джерел фінансування для проведення ремонту доріг загального користування місцевого значення у 2015 році. Доручено філії «Надвірнянський Райавтодор» обстежити автошляхи району та подати свої пропозиції щодо першочерговості проведення робіт. Також обговорили проведення ямкового ремонту сільських доріг, утримання дорожнього покриття та узбіч в належному стані.
   «Стан доріг у районі –  одна з найболючіших  проблем, і вирішувати  її  потрібно   вже сьогодні» – підсумував Андрій Крицький.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *