Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівництво району взяло участь в онлайнбрифінгу

Сьогодні вночі до Києва із Китайської Народної Республіки прибув літак Збройних сил України, на борту якого було два види тестів для виявлення COVID-19, засоби індивідуального захисту, апарати штучної вентиляції легень.

Про це сьогодні під час повідомив т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів. «Найближчим часом ми очікуємо постачання на Прикарпаття медичного обладнання, яке стане для нас доброю підтримкою у протидії поширенню коронавірусу, – наголосив Віталій Федорів. – Зокрема, для області будуть передані тести для виявлення небезпечного захворювання, засоби індивідуального захисту, апарати штучної вентиляції легень». Під час брифінгу зазначалося, що наразі в області зафіксовано вже п’ять випадків захворювання.
Впродовж останніх тижнів на Прикарпаття прибула велика кількість людей із європейських країн, де є великі спалахи COVID-19. На переконання медиків, вони можуть бути носіями вірусу і становити загрозу, особливо для людей похилого віку.
Тож, аби убезпечити близьких та рідних від COVID-19, всі, хто повернувся із країн Європи, повинні 14 днів провести у самоізоляції. Лікарі первинної ланки охорони здоров’я формують списки осіб, які прибули на Івано-Франківщину, та надають даний перелік головам райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.
Слід додати, що за дотриманням режиму самоізоляції таких осіб стежитимуть працівники правоохоронних органів. Також зазначалося, що на сьогодні на Прикарпатті працюють 38 мобільних груп правоохоронців, які слідкують за дотримання карантинних заходів в області.

Участь в обговоренні взяли голови Надвірнянської РДА Володимир Пасько та районної ради Іван Гурмак, народний депутат України Зіновій Андрійович, окремі керівники структурних підрозділів РДА, керівники закладів охорони здоров’я району та правоохоронних органів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *