Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів під час онлайнбрифінгу розповів про заходи із запобігання поширенню COVID-2019 на Прикарпатті

Сьогодні т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів черговий онлайнбрифінг та повідомив оперативну інформацію про проведення в області заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної інфекції COVID-2019.
За його словами, на Прикарпатті посилюється профілактична робота задля недопущення поширення коронавірусу. За сприяння обласної ради з резервного фонду оперативно виділено додаткові кошти для максимального забезпечення усіх потреб обласної інфекційної лікарні. Було підтверджено інформацію про перший зафіксований випадок захворювання на коронавірус в області та заходи окреслено щодо ізоляції осіб, які контактували з померлою.

Також очільник Прикарпаття повідомив про організацію перевезення пасажирів, які перетинатимуть державний кордон, до місць проживання в області.

«Сьогодні ми забезпечимо довезення двома автобусами зі Львова наших громадян, які перетнули польський кордон, – повідомив Віталій Федорів. – Наголошую, здорових людей. Всі будуть обстежені у Львові. Ті, у кого будуть виявлені ознаки хвороби, одразу підлягатимуть госпіталізації у львівських лікарнях».

Віталій Федорів повідомив, що Руслана Савчука призначено головним санітарним лікарем області. Він також доручив департаменту охорони здоров’я ОДА здійснювати щоденний моніторинг наявності необхідних індивідуальних засобів захисту та забезпечити широке інформування громадськості.

Додамо, що в області створено Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій регіонального рівня, який буде працювати у цілодобовому режимі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *