Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Керівники райдержадміністрації привітали малечу зі святом.

        Святий Миколай давно став символом добра і благодійності усьогоденні. Цього дня дітлахи особливо вірять в чудеса, та й для дорослих це свято турботи і любові до ближнього, коли кожен може принести подарунок, побажати добра, злагоди і миру. Тож, 19 грудня  голова райдержадміністрації Михайло Іваночко та заступник голови райдержадміністрації Тарас Олендій завітали, до вихованців дитячого будинку дитини. 
        Захід розпочався зі святкової програми, яку старанно підготували діти, а позитивні емоції від виступів отримали всі присутні небайдужі люди, що об’єдналися заради опіки над ними. Від Святого Миколая кожен вихованець дитячого будинку отримав солодкий подарунок. До хлопчиків і дівчаток завітали й місцеві благодійники, котрі повсякчас опікуються проблемами дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Прийшли, звичайно ж, із подарунками – іграшками, солодощами, книгами та ін.
        Голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко, звертаючись до діток, побажав їм міцного здоров′я та здійснення усіх дитячих мрій, а також наголосив: «Ми свою історію повинні вивчати з малечку і пам’ятати, що ми є велика українська нація».  
        На завершення свята гості зустрілися та поспілкувалися із директором закладу  Галиною Кузнецовою, яка, зокрема, розповіла про роботу будинку та про життя його вихованців. А також оглянули поліативне відділення для невиліковно хворих дітей з онгологічними, неврологічними захворюваннями. На даний час тут перебуває 8 діток, до яких також завітав з подарунками Святий Миколай. 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *