Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Хороша перспектива с. Камінне


    07.06.2012 року в с. Камінне відбулася спільна нарада голови РДА Володимира Калічка, голови сільської ради Андрія Феродовича та заступника керівника Західно-Українського представництва підприємства «Райз-Прикарпаття» Сергія Кіндрата.


    07.06.2012 року в с. Камінне відбулася спільна нарада голови РДА Володимира Калічка, голови сільської ради Андрія Феродовича та заступника керівника Західно-Українського представництва підприємства «Райз-Прикарпаття» Сергія Кіндрата.
Нагадуємо, що між «Райз-Прикарпаття», райдержадміністрацією та громадою с. Камінне укладено угоду про співпрацю.
На даний час пайовики с. Камінне дали в оренду підприємству 400 га землі, яка досі стояла пусткою. На даний час інвестори зорали та засіяли кукурудзою 118 га землі та продовжують обробляти решту.
На 13,5 га землі підприємство планує побудувати відгодівельний комплекс для вирощування великої рогатої худоби м’ясної породи на 3000 голів.
Як повідомив голова РДА В. Калічко: «Райз-Прикарпаття» – це інвестор, який планує вкладати кошти в будівництво комплексу, вирощування кормів та вигодівлю худоби. Крім с. Камінне,  де за рахунок коштів інвестора вже засіяно землю, яка 25 років не оброблялася, вони засіяли 100 га землі в с. Красна та планують ще в деяких селах. Зараз в селі вже створено 3 робочі місця. В разі виконання угоди, ще додатково буде створено 50 робочих місць. Подумайте, що це значить для села, в якому зараз 45 робочих місць, включаючи освітян, медиків, працівників сільради тощо. Це перший великий крок для підйому сільського господарства в районі. Райдержадміністрація сприяє та всіляко буде сприяти такому інвестору чи іншим, які з'являться».

Заступник директора представництва «Райз-Прикарпаття» Сергій Кіндрат повідомив, що в планах підприємства взяти в оренду 3000 га землі для 3000 голів ВРХ. За технологією для вигодівлі даних порід необхідні також площі для вигулу та випасання худоби.
Сільський голова Андрій Федорович підтвердив, що підприємством підписані угоди з пайовиками села та почалася виплата орендної плати: «Створення такого комплексу змінить обличчя села», – сказав сільський голова. Безпосередній виконавець, керуючий відділенням «Райз-Прикарпаття» в Надвірнянському районі Василь Гребенюк добавив: «Виплата орендної плати – стратегічне питання для підприємства, щоб підтвердити довіру людей. Майже половину землі ми вже засіяли і продовжуємо працювати. Подивіться, яка різниця між тим, що 25 років пустувало та теперішнім полем. Хоча потрібно ще мінімум 2 роки, щоб земля почала давати гідний урожай».

 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *