Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Видача відкритих ключів електронного цифрового підпису

Видача відкритих ключів електронного цифрового підпису для подачі звітності в електронній формі-безкоштовна.

У рамках розширення електронного сервісу та з урахуванням звернень платників податків, які обрали електронний спосіб звітування, ДПС України безкоштовно видаються посилені сертифікати відкритих ключів.

Видача відкритих ключів електронного цифрового підпису для подачі звітності в електронній формі-безкоштовна.

У рамках розширення електронного сервісу та з урахуванням звернень платників податків, які обрали електронний спосіб звітування, ДПС України безкоштовно видаються посилені сертифікати відкритих ключів.
Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового Департаменту державної податкової служби (далі – Центр) надає послуги електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.
Під послугами ЕЦП слід розуміти реєстрацію заявників, надання у користування надійних засобів ЕЦП, допомогу при генерації відкритих та особистих ключів, обслуговування посилених сертифікатів ключів заявників (сертифікацію відкритих ключів заявників, розповсюдження та зберігання посилених сертифікатів ключів, управління статусом посилених сертифікатів ключів та розповсюдження інформації про статус сертифікатів ключів), надання послуги фіксування часу, консультативні послуги за зверненнями платників податків.
Сферою використання посилених сертифікатів Центру є організація електронного документообігу з використанням ЕЦП.
         Представництво в Івано-Франківській областізнаходиться в приміщенні ДПІ у м. Івано-Франківську за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 20, каб. 110, телефон (0342) 77-19-05.
Графік роботи:
понеділок-четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 13 год 45 хв.;
п’ятниця з 9 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 13 год 45 хв.
Також розпочав роботу Офіційний інформаційний ресурс Акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби за адресою www.cskidd.gov.ua.
 
Інформацію щодо забезпечення платників податків безкоштовними ключами електронного цифрового підпису можна отримати в ДПІ у Надвірнянському районі за тел.2-90-57 або у Центрі обслуговуванні платників податків. Також повідомляємо, що документи, які необхідні для отримання ключів можна надати до ДПІ у Надвірнянському районі.
 
Гаряча лінія
12 червня 2012 року з 11 до 12 за телефоном 2-90-57 відбудеться сеанс телефонного зв”язку з начальником відділу інформатизації та обліку платників податків Ванджурою Романом Богдановичем на тему: „Подача звітності в електронному вигляді. Реєстрація та отримання посиленого сертифікату відкритого ключа”
 
 
 
Начальник інспекції                                          В.П.Гнатюк

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *