Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Круглий стіл» громадських чорнобильських організацій     5 квітня в РДА відбувся «круглий стіл» за участю голови РДА Володимира Калічка, голови обласної координаційної ради громадських чорнобильських організацій Прикарпаття Надії Кайдаш, начальника управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного Фонду України в Івано-Франківській області Ганни Атаманюк, заступника голови РДА Богдани Ковалюк, начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Андрія Креховецького, заступника начальника відділення Пенсійного Фонду України в Надвірнянському районі Дмитра Наливайка, керівників відділів РДА та членів районної громадської організації «Спілка Чорнобиль».
Голова РДА В. Калічко повідомив учасників зустрічі про те, що з метою ефективного вирішення проблем ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС, він пропонує внести керівника  районної ГО «Спілка Чорнобиль» Івана Костюка до складу колегії при голові РДА та призначити радником голови РДА з питань чорнобильців. «Ми готові вислухати Ваші проблеми та, в межах своєї компетенції вирішувати їх»,- наголосив голова.
Надія Кайдаш повідомила про те, що влада на рівні області та на місцях йде назустріч чорнобильцям. Між облдержадміністрацією та обласною спілкою чорнобильців підписаний меморандум, пункти якого повинні бути виконаними владою. У своєму виступі вона окреслила основні проблеми ліквідаторів: це перерахунок пенсій військовослужбовців-ліквідаторів, невирішені питання з пенсіями вдів ліквідаторів, особливо тих, хто помер в перші роки після аварії тощо.
Під час спілкування головою РДА були дані доручення керівникам відділення Пенсійного Фонду в районі та управління праці та соціального захисту, які стосувалися вирішення питань конкретних осіб.
Вирішено вивчити проблеми вдів ліквідаторів та тих чорнобильців, які самостійно не можуть пересуватися.
Обговорено також план відзначення 26-річниці аварії на ЧАЕС.
Такі зустрічі проходять, як і заплановано проводити раз в квартал.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *