Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Леся Свідрак взяла участь в онлайн-засіданні Координаційного центру підтримки цивільного захисту населення

Сьогодні заступниця голови райдержадміністрації Леся Свідрак взяла участь  в   онлайн-засіданні Координаційного центру підтримки цивільного захисту населення під керівництвом  заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко. Присутні розглянули питання про реалізацію служб зайнятості активних програм  із сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема в своїй доповіді Леся Ярославівна зазначила, що за період січня-березня 2024 року в Надвірнянській філії служби зайнятості в статусі безробітних перебувала 81 особа з числа ВПО, з яких працевлаштовано 20. Станом на 29.03.2024 року на обліку в статусі безробітних перебувають 58 осіб, 40 з яких отримують відповідну допомогу.

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб 7 роботодавців отримали компенсацію витрат на оплату праці. Також 6 осіб отримали ваучери на кваліфікаційну перепідготовку та  6 осіб з числа ВПО брали участь в суспільно корисних роботах.

Варто зазначити, що одним з пріоритетних напрямів роботи служби зайнятості в умовах воєнного стану є допомога в сприянні працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з метою їх найшвидшого повернення до активної праці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *