Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Надвірнянщині провели нараду щодо проведення додаткових заходів з мобілізації

Перший заступник голови Надвірнянської РВА Ростислав Стасько провів нараду щодо виконання завдань з мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Надвірнянського району за березень 2024 року та планових завданнь на квітень 2024 року.
Нарада відбулась за участю заступниці голови РВА та працівників відділу мобілізаційної роботи, представників РТЦК та СП, районного відділу поліції, голів територіальних громад.
В ході засідання обговорили спільний алгоритм дій для виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів.

Ростислав Стасько наголосив усім присутнім про необхідність всебічної підтримки роботи Надвірнянського РТЦК та СП з оповіщення і своєчасного прибуття військовозобов’язаних та безумовному виконанні територіальними громадами законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Також йшла мова про підсумки проведення ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти району та підготовка до проведення ІІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». З членами організаційного комітету були підбиті підсумки проведення змагань у ІІ-му територіальному етапі проєкту та узгоджено календарний план проведення наступного етапу, за підсумками якого 38 команд, що здобудуть перемогу, представлятимуть Надвірнянський район на ІV обласному етапі змагань “Пліч – о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” у таких видах командного спорту як футзал, баскетбол, волейбол та черлідинг.

Зокрема, змагання з волейболу та черлідингу погодилась прийняти Надвірнянська громада (Надвірнянський ліцей № 1 ім. В.М. Чорновола), з футзалу -Делятинська громада (Делятинський ліцей №1) та з баскетболу – Ланчинська громада (Ланчинський ліцей ім. Ю.Шкрумеляка).

Змагання розпочнуться вже цієї середи, 03 квітня. Тож, продовжуємо спостерігати за шкільними командами, які змагатимуться за право у подальшому брати участь у всеукраїнському фіналі.
Бажаємо учасникам вдалих тренувань, гарних ігор та перемог!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *