Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Лікарям розповіли принципи співпраці медичних закладів з НСЗУ

23 січня у Івано-Франківську обговорили питання готовності закладів охорони здоров’я до співпраці з Національною службою здоров’я України в межах програми медичних гарантій у 2020 році. Участь у заході взяли не лише лікарі Прикарпаття, а й медики з Чернівецької, Хмельницької та Закарпатської областей.
Заступник директора Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Володимир Мельничук розповів присутнім, що необхідно зробити для того аби співпраця НСЗУ із закладами охорони здоров’я була результативною. Посадовець пояснив, що впродовж наступних кількох місяців будуть інтенсивно відбуватися зміни. Особливо до них мають бути готові керівники медичних закладів. Після того, як заклади укладуть контракти і подадуть заявку на певну медичну послугу, кошти, які йдуть через НСЗУ, рівномірно розподілятимуться по цих закладах. Коли новий етап реформи буде впроваджено, то пацієнти та лікарі побачать зміни і зрозуміють, що це правильні кроки.

«Ми хочемо дізнатися про ваші проблеми, які виникають на етапі підготовки до контрактування, почути питання та дати на них відповіді, щоб спільно запрацювати в новій реформі з 1 квітня. Також ви можете звертатися в Західний міжрегіональний департамент, який знаходиться у Львові, для отримання необхідної інформації. Ми є для вас порадниками та одним з тих інструментів, через який ви можете звертатися до НСЗУ. Раджу всім керівникам належно ознайомитися із сайтом Національної служби здоров’я України, адже в найближчі місяці будуть відбуватися зміни до вимог, контрактування та фінансування», – зазначив Володимир Мельничук.

Як відомо, Національна служба здоров’я України буде виплачувати медичним закладам за послуги, які пацієнтам надаватимуться безкоштовно. Для того, щоб заклади охорони здоров’я могли укласти договір з НСЗУ, перш за все їм потрібно перетворитись у КНП, мати статут підприємства, ліцензію та довідку з банку та договори з підрядниками. А також, комп’ютерну техніку для здійснення реєстрації в електронній системі охорони здоров’я і статистичні форми за 2018 та 2019 роки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *