Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів та Генконсул Угорщини Йожеф Бугайла обговорили питання міжнародного співробітництва

На Прикарпаття завітав Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, щоб обговорити поглиблення міжнародного співробітництва. Саме цьому була присвячена сьогоднішня робоча зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва із угорською делегацією, яку очолив керівник дипломатичного відомства.
«Івано-Франківськ стає ще ближчим до Європи. Через кілька годин офіційно розпочне свою роботу «Угорський культурно-освітній центр» – важливий майданчик для розвитку співпраці між Івано-Франківськом, Україною та Угорщиною, для єднання українського та угорського народів», – зазначив Віталій Федорів. Управлінець переконаний, що відкриття центру дасть ще більший поштовх для налагодження економічних, культурних та туристичних зв’язків між двома країнами, пришвидшить комунікацією угорського та українського бізнесу, сприятиме залученню інвестицій.

Йожеф Бугайла підтвердив важливість відкриття цієї культурно-освітньої установи в Івано-Франківську у зміцненні дружніх міжнародних відносин. «У нас є хороші стосунки, дружні відносини наші розвиваються швидкими темпами, і я сподіваюся, що в цьому році настануть позитивні зміни у нашій співпраці, – запевнив Генеральний консул Угорщини. – Так як нас поєднують спільні ідеї, у нас і в подальшому будуть спільні точки, у яких ми вироблятимемо та розвиватимемо нашу співпрацю».

Гість зазначив, що продовжується реабілітація українських воїнів в Угорщині та триває програма літнього відпочинку дітей, батьки яких загинули під час подій на Майдані, в ході АТО/ООС у східних областях України, дітей із внутрішньо переміщених сімей, із малозабезпечених та багатодітних сімей. Цього року Угорщина прийматиме 600 дітей з України. Загалом протягом 2014-2019 рр., за організації угорської сторони і сприяння ДСУУ, у літніх таборах було організовано відпочинок в Угорщині для 4 000 дітей з різних регіонів України.

Під час зустрічі йшлося також про проектну, інвестиційну діяльність, розвиток та поглиблення міжнародної співпраці у галузях освіти, культури, молодіжної політики, життєдіяльність української національної меншини в Угорщині тощо.

Сторони висловили переконання, що завдяки спільним зусиллям як на рівні держав, так і регіонів, можна зробити чимало справ, які підуть на користь обидвом народам.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *