Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Літературно-мистецький дебют2 вересня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась зустріч з цікавою людиною, літературно-мистецький дебют Василя Півторака-Кнігніцького. Василь народився 1973 року у м. Снятин. З 1985 року мешкає у Надвірній. Навчався у ЗОШ №3 1-3 ст., ПТУ-11, Чернівецькому будівельному технікумі. 1993-1994 рр. – служба в армії. 
Двадцять років проживав, працював у Чехії. З дитинства любив малювати, але не наважився вступити до відповідного навчального закладу через невпевненість в своїх силах, очевидно поставив перед собою зависоку планку одразу. Отож, Василь – самоук, який самотужки багато працює над собою, а ще – багато читає. Його творчий доробок на сьогодні – роман «Повернення ведичної Картини» (2015 р.) та картини в жанрі абстракції. Василь каже, що для нього малювання – сповідь душі. Виставка його картин проводилась у Яремчі, Празі, готується в Мюнхені, але в рідному місті – вперше. Присутні мали приємність познайомитись з гарною, скромною молодою людиною, яка має творчу натуру і великий мистецький потенціал. Справили враження не лише картини, але й перша книга автора, яка одразу свідчить про власну манеру, неповторність і творчий стиль. Роман читабельний, він – про картину, яка є основним героєм сюжету, про любов, про добро і зло, це – «класичний містичний детектив, з гострими кутами і несподіваними поворотами подій» (О. Бреславська-Бойчук, передмова до роману «У передчутті доброго Слова»).

Літературно-мистецький дебют вийшов дуже вдалим, добрим, щирим. Ми раді, що відкрили для себе ще одне талановите ім’я. Присутні придбали для себе книгу, а чудовий портрет Т. Г. Шевченка, виконаний в жанрі аерографії отримала в подарунок центральна районна бібліотека, за що автору щиро вдячні!

Бажаємо Василеві подальших творчих злетів!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *