Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Сьогодні Україна відзначає 70-ту річницю завершення Другої світової війни

    

    

Сьогодні, згідно Указу Президента України від 24 березня 2015 року «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», відбулось покладання квітів до пам’ятника воїнам, які загинули визволяючи Надвірну від німецько-фашистських загарбників в роки Другої світової війни.
В  заході прийняли участь представники районної державної адміністрації, районної та міської рад,  духовенство, керівники установ та організацій, громадськість краю.

Священиками традиційних конфесій відправлено молитву за жертвами Другої світової війни.

2 вересня громадяни країн всього світу відзначають День закінчення Другої світової війни. В цю дату  у 1945 році був підписаний акт про повну капітуляцію Японії, згідно з яким останній агресор припинив військові дії і звільнив військовополонених і цивільних осіб. Найжорстокіша в історії війна тривала рівно 6 років. В ній брала участь 61 країна, це 80 відсотків усього населення планети. Вона охопила три континенти і стала причиною трагічної загибелі більше, ніж 65 мільйонів чоловік з 40 країни.
Всіх тих, хто не повернувся до рідних домівок, захищаючи нашу рідну землю від ворога, учасників АТО, які загинули за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України присутні вшанували хвилиною мовчання.

Також в навчальних закладах, установах культури проведено відповідні заходи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *