Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Інтеграція людей з інвалідністю у соціальне життя – надзвичайно важливе завдання для обласної вади

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко побувала  у Центрі комплексної реабілітації для людей з інвалідністю «Донбас». Тут відбулося тематичне семінарське заняття «Соціальні послуги для інтеграції осіб з інвалідністю у соціальне життя», у якому взяли участь керівники реабілітаційних закладів із західних областей  України, фахові  представники  вищих навчальних закладів, які працюють над питаннями  реабілітації, громадських організацій, які захищають права осіб з інвалідністю та міжнародних організацій.

На цій зустрічі обговорювали  питання надання  реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю, їх соціальні гарантії, кваліфіковану роботу щодо підготовки людей до протезування, реабілітаційні заходи, ерготерапію та комплекс медичних, фізичних, соціальних, психологічних заходів.

Людмила Сірко розповіла про систему надання соціальних, медичних послуг в Івано-Франківській області, роботу Координаційного центру підтримки цивільного населення, регіональну підтримку людей з інвалідністю, реконструкцію та відкриття на Івано-Франківщині реабілітаційних центрів.

«Розбудова сучасної системи соціальної реабілітації дітей та дорослих з інвалідністю – це надзвичайно важливе завдання для  нашої області.  Робота над реалізацією  таких проєктів продовжується, адже потреба у функціонуванні центрів комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та людей з інвалідністю тільки зростає, – зазначила Людмила Сірко.- Ми щоденно працюємо над тим, щоб соціальне забезпечення та соціальний захист в області перебували на належному рівні. І для нас якісне надання соціальних послуг людям з інвалідністю – одне з пріоритетних завдань у роботі», – зазначила Людмила Сірко.

Під час робочої зустрічі обговорювали питання отримання людьми з інвалідністю якісних безкоштовних реабілітаційних послуг та поновлення індивідуальних програм реабілітації. Йшлося й про соціальний захист населення, державні пріоритети надання реабілітаційних послуг на Івано-Франківщині та забезпечення необхідними технічними засобами реабілітації.

Представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю Микола Макар розповів про співпрацю із обласною та місцевими владами задля вирішення питань покращення отримання соціальних послуг.

Учасники наради відзначили, що ця зустріч була ефективною. Завдяки обміну думками, досвідом роботи заходи такого формату сприяють удосконаленню надання реабілітаційних послуг людям з інвалідністю.

Також, перебуваючи у закладі, Людмила Сірко детально ознайомилася із роботою Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», поспілкувалася з керівництвом та персоналом. Зазначимо, що у Центрі обладнано десять ліжко-місць, фізіотерапевтичний, тренажерний та масажний кабінети, а висококваліфіковані фахівці надають необхідні реабілітаційні та соціальні послуги для людей з інвалідністю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *