Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання оперативного штабу

Під час роботи оперативного штабу розглянуто важливі питання, зокрема, звіт про виконання  рішення Ради оборони про оповіщення громадян під час повітряної тривоги в громадах району,  про стан проведення мобілізації на території району та основи державної ветеранської політики.

Мовилося про роботу із ветеранами, їх адаптацію до мирного життя через роботу, освіту, перекваліфікацію чи відкриття власного бізнесу, поліпшення їх здоров’я, задоволення соціальних і культурних потреб, алгоритми дій органів влади відповідно до потреб ветеранів та їх родин.

Важливим питанням є створення необхідного аварійного запасу матеріально-технічних засобів для їх використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій та захист об’єктів критичної інфраструктури.

Начальник Надвірнянської  районної військової адміністрації Петро Хмельовський подякував головам громад за роботу, допомогу та забезпечення громадян всім потрібним, за допомогу армії та наголосив, що війна триває і військові не втомлюються нас захищати, а ми не маємо права втомлюватись їм допомагати.

З цих та інших піднятих питань дані відповідні доручення.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *