Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Продовжується ефективна співпраця із міжнародними благодійними організаціями

Вчора заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко зустрілася із очільниками кластерів з питань житла і непродовольчих товарів, а також координації та управління місцями компактного проживання ВПО західного регіону України. Ця зустріч відбулася за участі фахівців та керівників департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад обласної державної адміністрації та управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА .

Під час зустрічі обговорювали актуальні потреби внутрішньо переміщених, малозабезпечених людей, питання медичного, соціального забезпечення, психологічної та юридичної підтримки переселенців та впровадження у цьому напрямку спільних проєктів.

Людмила Сірко наголошувала на важливості посилення гуманітарних потужностей нашої області, співпрацюючи із благодійниками. А також розповіла про важливі аспекти реалізації спільних програм щодо залучення необхідних фінансових ресурсів задля підтримки ВПО, їх працевлаштування, проведення ремонтних робіт щодо облаштування соціального житла, геріатричних, реабілітаційних центрів, захисних укриттів та надання гуманітарної підтримки потребуючим.

Представники кластерів окреслили питання щодо цьогорічного обладнання місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб міжнародними фондами та благодійними організаціями на Прикарпатті, необхідних захисних укриттів, пільгування переселенців задля пошуку довгострокового місця для проживання, організацію необхідних тренінгових занять та впровадження спільних грантових програм у цих напрямках.

Йшлося й про облаштування місць тимчасового проживання переселенців, які повністю заселені відповідно до вимог постанови Кабінету міністрів України від 01.09.2023 № 930. Під час зустрічі були розглянуті у цьому контексті спільні партнерські заходи щодо будівництва житла для ВПО, можливість проведення реконструкцій існуючих приміщень, а також об’єктів, які можуть бути використані для довготривалого перебування переселенців.

Мовилося про важливу співпрацю із територіальними громадами, напрацювання спільних алгоритмів адаптації ВПО, продовження ефективної співпраці між виконавчою владою, громадськими і міжнародними гуманітарними організаціями та нові можливості для партнерства.

Людмила Сірко зауважила, що надзвичайно важливо відчувати підтримку наших міжнародних партнерів та висловила сподівання на продовження співпраці, завдяки якій усі потребуючі отримуватимуть необхідну допомогу та підтримку.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *