Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Реалізація програми з компенсації аграріям вартості вітчизняної сільгосптехніки дозволить створити майже 9 тисяч нових робочих місць

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку обласної військової адміністрації, реалізація програми часткової компенсації аграріям вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва дозволить створити приблизно 9 тисяч нових робочих місць і залучити 1,5 мільярда додаткових податків у бюджет.

Підтримка вітчизняного виробника та стимулювання розвитку виробництва – одне з ключових завдань Уряду. На це спрямована ціла низка програм, які реалізуються сьогодні в Україні. Наприклад, на програму компенсації 25% коштів за придбану сільгосптехніку вітчизняного виробництва в держбюджет цього року закладено 1 млрд гривень. За підрахунками, коштів вистачить для підтримки приблизно чотирьох тисяч заявок. Свого часу ця програма подвоїла частку вітчизняної сільгосптехніки на внутрішньому ринку та дозволила запустити виробництво нової техніки, яку раніше не випускали.

З початком широкомасштабного вторгнення не менш вагому роль в підтримці виробників стали відігравати грантові програми з переробки, гранти на започаткування та розвиток власного бізнесу тощо.

Нагадаємо, минулого року ухвалено позитивних рішень щодо надання грантів за програмою «Власна справа» на суму 2,4 млрд грн. Загалом з початку дії програми гранти загальним обсягом 3 млрд грн будуть надані 13,5 тисячам підприємців, які зобов’язалися створити 25 тисяч робочих місць. За час дії грантової програми для переробних підприємств, ухвалено 660 позитивних рішень щодо надання грантів на загальну суму понад 3,3 млрд грн, за умовами програми отримувачі грантів створять понад 10 тисяч нових робочих місць.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *