Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» на Прикарпатті відбулося семінарське заняття

Вобласному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (повнолітніх) та дітей з інвалідністю «Лелеченя» у с. Джурів Снятинської територіальної громади у рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» для медичних фахівців цієї установи, батьків пацієнтів цього закладу провели тематичне семінарське заняття щодо психологічної роботи у закладах системи соціального захисту населення.

Захід відбувся за участю заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко, заступниці директора департаменту соціальної політики ОДА Уляни Миронюк, регіональної координаторки Всеукраїнської програми ментального здоров’я Лариси Підвербецької, представників благодійного фонду «Карітас Івано-Франківської УГКЦ», обласної організації Товариства Червоного Хреста України та МОМ.

«Ментальне здоров’я – це всі ми, це наша поведінка, стресостійкість, реакції та емоції. Зараз дуже багато травмованих не тільки дітей, але й дорослого населення. Війна не обминула жодного з нас. Когось вона зачепила у більшій, когось у меншій мірі. І звичайно, що ми усі змінюємося. Кожна сім’я має свою історію. Хтось має дитинку, яка потребує особливої уваги, а у когось горе, яке сталося під час війни – загинула близька людина. У багатьох сім’ях є хлопці, які зараз на передовій, а також є сім’ї у яких діти, батьки, чоловіки, які пропали безвісти або знаходяться у полоні. А у цьому закладі, де проводиться семінарське заняття, є дітки з Одеси, які втікали від ракетних ударів», – розповіла Людмила Сірко.

Посадовиця зауважила, що надзвичайно важливо формувати у кожного українця стресостійкість задля того, щоби ми продовжували жити заради наших близьких та задля Перемоги. Кожна сім’я має свою історію та, переконана Людмила Сірко, таке консультаційне навчання у теперішній час наднеобхідне.

На семінарі йшлося про важливі питання щодо складних психологічних життєвих ситуацій. Також був проведений цікавий тематичний тренінг з батьками (опікунами) підопічних дітей закладу «Як зрозуміти в якому стані моє ментальне здоров’я, де шукати допомоги».

Перебуваючи в обласному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (повнолітніх) та дітей з інвалідністю «Лелеченя», Людмила Сірко ознайомилася з його умовами, станом захисного укриття, а представники обласної організації Товариства Червоного Хреста України вручили необхідну гуманітарну допомогу для роботи цього закладу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *