Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося семінарське навчання «Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»: регіональна координація»

Координаційний центр з психічного здоров’я, створений Кабінетом Міністрів України, започаткував практику виїзних семінарів регіональних координаторів Всеукраїнської програми ментального здоров’я. Таке семінарське навчання днями відбулося у Житомирі.

У заході взяла участь Івано-Франківська регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я Лариса Підвербецька.

Йшлося про реінтеграцію та психосоціальну підтримку ветеранів.

Учасники семінару відвідали Житомирський обласний медичний центр вертебрології і реабілітації. Саме тут створено Громадську спілку «Дім Ветерана». Також побували в університеті «Житомирська політехніка», на базі якого розроблені нові практики психо-соціальної допомоги та взяли участь у практичному тренінгу «Комунікаційні особливості взаємодії з ветеранами».

Під час зустрічі зауважувалося, що за наявних можливостей та ресурсів можна запровадити ефективні сервіси з ментального здоров’я, а у будь-яких процесах щодо впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я на місцях важлива участь, дотичність кожного українця і лише синергія дозволить досягти результату.

Додамо, що супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр з психічного здоров’я, створений Кабінетом Міністрів України, співпрацюючи з Міністерством охорони здоров’я України за експертного партнерства та підтримки World Health Organization (WHO).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *