Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко взяла участь в нараді щодо створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко взяла участь в онлайн-нараді щодо субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, яка відбулася під  головуванням заступника міністра соціальної політики України Уляни Токарєвої.

Мовилося про забезпечення використання субвенції у повному обсязі до кінця 2023 року. Учасники заходу обговорили актуальні проблемні питання щодо реалізації субвенції.

Зауважувалося, що розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 07.08.2023 № 309 затверджено розподіл субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 5875,016 тисяч гривень, а саме:

 – бюджету Городенківської міської територіальної громади в сумі 906,050 тисяч гривень на створення денного центру при комунальному закладі «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради;

– бюджету Коломийської міської територіальної громади в сумі 4968,966 тисяч гривень на створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Єдиному центрі надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї.

Важливо, що у Городенківській міській територіальній громаді завершено всі роботи, зазначені в кошторисній документації. Кошти освоєно в повному обсязі, в Коломийській міській територіальній громаді проведено демонтажні роботи в приміщенні. Розпочато роботи щодо заміни покрівлі та внутрішні роботи. Субвенцію заплановано освоїти до кінця року в повному обсязі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *