Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У медійному центрі ОВА відбувся пресбрифінг щодо відкриття Класів безпеки у навчальних закладах

Умедійному центрі обласної військової адміністрації відбувся пресбрифінг щодо відкриття Класів безпеки у навчальних закладах області

Начальник сектору зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України в області, підполковник служби ЦЗ Христина Перцович розповіла, що станом на сьогодні вже функціонує 34 Класи безпеки. Впродовж цього тижня відкрито п’ять Класів безпеки на території області, зокрема один – у рамках польського проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» у селі Росохач на Городенківщині.

“Класи безпеки” — це всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування у дітей навичок надання домедичної допомоги.

Проєкт реалізує Міністерство освіти та науки України на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для дітей в умовах воєнного стану.

Детальніше у відео:

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *