Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Маємо вжити всіх заходів задля недопущення виникнення боргів по заробітній платі, – Віталій Федорів

Кошти від перевиконання місцевих бюджетів повинні бути спрямовані на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, особливо медикам. з метою недопущення заборгованості. На цьому наголосив т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів на нараді з керівниками районів та міст під час розгляду питання про стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області.
Зазначалося, що питання своєчасної виплати заробітної плати у поточному році знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації. Станом на 12 березня обсяг кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати за минулий рік погашено по всіх місцевих бюджетах, крім Верховинського, Галицького та Косівського районів, в яких заборгованість по органах місцевого самоврядування складає 1,8 млн гривень.

Щодо заборгованості за поточний рік, то її обсяг станом на 12 березня по області складає 18,6 млн гривень. Окремої уваги заслуговує стан з виплати заробітної плати медичним працівникам. За результатами проведеного аналізу меморіальних ордерів №5, поданих комунальними некомерційними підприємствами області до департаменту охорони здоров’я ОДА за січень-лютий поточного року, ймовірність виникнення заборгованості по охороні здоров’я станом на 1 квітня 2020 року існує по Богородчанському, Верховинському, Городенківському, Долинському, Калуському, Рожнятівському, Тлумацькому районах, Яблунівській та Івано-Франківській ОТГ.

Віталій Федорів наголосив на персональній відповідальності керівників комунальних некомерційних підприємств області, які повинні вжити всіх заходів задля недопущення виникнення боргів по зарплаті.

«Маємо навчитися жити і фінансувати бюджетні установи в межах бюджетних призначень», – наголосив Віталій Федорів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *