Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів: До кінця тижня Івано-Франківщина буде забезпечена експрес-тестами на виявлення коронавірусної інфекції

Про це під час щотижневої онлайн-наради з головами райдержадміністрацій, керівниками структурних підрозділів ОДА повідомив т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів. Він зазначив, що на сьогодні медичні заклади Прикарпаття забезпечені тестами на виявлення штампів грипу. Вже до кінця тижня область буде забезпечена експрес-тестами на визначення коронавірусної інфекції COVID-2019.
Віталій Федорів підкреслив, що у лікарнях області тимчасово обмежать проведення планових оперативних втручань, окрім онкологічних та кардіологічних, а також ургентних втручань. На час карантину заборонять партнерські пологи, відвідування пацієнтів.

Опорним лікувальним закладом для ізоляції обстеження та лікування хворих на коронавірус визначено Комунальне неприбуткове підприємство «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня обласної ради» та 7 опорних лікарень. Розроблений маршрут госпіталізації хворих з підозрою на COVID-2019.

Слід додати, що разом із «гарячою» телефонною лінією на Івано-Франківщині працюватиме лінія «103», звернувшись на яку прикарпатці зможуть отримати консультацію у цілодобовому режимі щодо симптомів та дій на випадок захворювання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *