Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Майстер клас з декоративного мистецтва для особливих дітей

    Міжнародний день людей з особливими потребами щорічно відзначають 3 грудня. Його проведення спрямоване на привертання уваги до їхніх проблем, захист їхньої гідності, прав і добробуту, на привертання уваги суспільства до переваг, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Тема кожного Дня ґрунтується на меті, заради якої цей день був проголошений, тобто повне і рівне дотримання прав людини і участь людей з особливими потребами у житті суспільства.  

У Міжнародний день людей з особливими потребами традиційно говорять про необхідність інтеграції у суспільство дітей. Так, спеціалістами та фахівцями із соціальної роботи Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в приміщенні районної дитячої бібліотеки проведено майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва для дітей та їх батьків. До заходу було залучено 12 дітей з метою розвитку творчих здібностей, художнього смаку, розширення кругозору у дітей.

Діти власноручно виготовили новорічні ялинкові прикраси, аплікації. Хочеться вірити, що їхня робота недаремна і потрібна, що вони своїми виробами вносять у світ частку прекрасного. Це чудовий спосіб виховання в дітях почуття краси!

Висловлюємо щиру подяку голові м.Надвірна Зіновію Андрійовичу за надання канцелярських товарів та власниці кафе "Смаки бажань" Наталії Дідевич за організацію солодкого столу для учасників.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *