Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми»

Сьогодні в районній державній адміністрації за підтримки заступника голови райдержадміністрації Ярослава Гундяка, за ініціативи представника БФ “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” Наталії Козакевич, представника департаменту соціальної політики облдержадміністрації Надії Савчук, уповноваженої особи по встановленню статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми райдержадміністрації Лідії Яцюк відбувся одноденний тренінг на тему «Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми». Участь взяли суб’єкти взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми Надвірнянської РДА, представники Ланчинської селищної ради ОТГ, спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації.
Учасники тренінгу підвищували свій рівень обізнаності щодо їх повноважень у сфері протидії торгівлі людьми та знайомилися з інструментом перенаправлення та надання допомоги постраждалим.
В кінці заходу учасники заходу отримали сертифікати.
Робота з протидії торгівлі людьми ведеться в рамках реалізації проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, в Івано-Франківській області» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine, за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна), Міністерства закордонних справ, торгівлі й розвитку Канади (DFAT) та Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *