Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Мікро- та малий бізнес Івано-Франківщини отримає грантову допомогу на суму майже 300 тисяч євро, – Світлана Онищук

Завершився черговий етап відбору на грантову підтримку проєктів місцевого та релокованого бізнесу, який проводився Міжнародною організацією з міграції (МОМ) у рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу». У межах проєкту мікро- та малий бізнес Івано-Франківщини отримає грантову допомогу від Міжнародної організації з міграції на реалізацію розвиткових проєктів.

«Маємо хороші результати. За підсумками конкурсного відбору, 36 суб’єктів мікро- та малого бізнесу, які здійснюють діяльність в області, визначено переможцями. Вони отримають грантову допомогу на реалізацію розвиткових проєктів на суму майже 300 тис. євро», – повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Зазначимо, що підготовчий та відбірковий етапи забезпечувалися інформаційною і консультаційною підтримкою обласної військової адміністрації.

Спільно з громадами області до участі у проєкті залучено широке коло суб’єктів підприємницької діяльності, в тому числі і релоковані підприємства.

Враховуючи позитивний досвід співпраці, Івано-Франківська область отримала можливість брати участь у черговому раунді грантової допомоги для суб’єктів мікро- та малого бізнесу.

Оголошення нового конкурсу очікується вже у лютому цього року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *