Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Івано-Франківщині розпочався обмін старих лампочок на енергозберігаючі

Увідділення Укрпошти Івано-Франківська вже прибула перша партія енергозберігаючих лампочок. Про це на свої сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Кожен повнолітній громадянин може замінити 5 старих ламп розжарювання на 5 енергоефективних LED-лампочок. Зробити це можна двома способами – за попереднім замовленням і без нього», – зазначила керівниця області.

Додамо, що попереднє замовлення вже можна зробити у застосунку Дія. Після отримання підтвердження на телефон ви можете звертатися у відповідне відділення «Укрпошти», де гарантовано на вас чекатимуть лампи на обмін. Термін зберігання 5 днів.

Якщо прийти без реєстрації, то лампи обміняють лише за їх наявності.

На наступному етапі проєкт буде розповсюджуватись на райцентри. Згодом замінити лампи можна буде у селах.

«За ініціативи Президента України Володимира Зеленського Уряд запустив цю програму, щоб знизити навантаження на енергетичну систему країни та скоротити дефіцит електроенергії для користувачів. Планується, що завдяки успішній реалізації проєкту вдасться заощадити 1 ГВт — річний обсяг виробництва атомної електростанції», — зазначила Світлана Онищук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *