Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Міжнародна конференція по підтримці України – це підтримка світом боротьби за демократичні цінності«Ми готуємось до проведення Міжнародної конференції по підтримці України. Запрошено багато учасників високого рівня із різних країн», – розповів Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко в ефірі 5 каналу.

«Міжнародна конференція на підтримку України – є ключовою для того, щоб показати, що європейська держава Україна знаходиться на рубежі демократії Європи. Це загальна європейська справа для того, щоб надати таку допомогу не Україні, а допомогу самим собі. Ми говоримо про це на кожній міжнародній зустрічі», – наголосив Геннадій Зубко.

За словами Віце-прем’єр-міністра України, наприклад, ООН попередньо повідомила про готовність надати близько 300 млн. доларів – на допомогу Україні. 

«Ми готові запропонувати і Гуманітарний план реагування на ситуацію, яка склалась в Україні і оцінку потреб відновлення Донбасу, які складають сьогодні приблизно 1,5 млрд. доларів.  Це дуже серйозні виклики: 1 млн. переселенців, 5 млн. людей, які потребують допомоги. Це те, з чим жодна європейська країна сьогодні не здатна впоратись самостійно», – сказав Геннадій Зубко. Він наголосив, що ці документи розроблені спільно Мінрегіоном, ЄС, ООН та Світовим банком.  

«Від того, як ми підготуємось, які інструменти для вирішення існуючих проблем запропонуємо, буде залежати дуже багато. Ми очікуємо від цієї конференції – початку об'єднання багатьох країн навколо проблем не в Україні, а в центрі Європи»,  підкреслив він.

«Президент України Петро Порошенко, – зазначив Віце-прем`єр-міністр України, сьогодні робить все для припинення вогню та встановлення миру на Донбасі». Він нагадав про досягнуті Мінські домовленості та комплекс заходів які Україна виконує.

«Уряд працює над зведенням фортифікаційних споруд – потужної захисної лінії. Таким чином, ми доводимо, що сьогодні українці готові захистити свою країну та результат демократичних реформ»,- підкреслив Геннадій Зубко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *